Polnische Hip Hop Szene (Schwerpunkt Rap) II

Kurwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

splonely 2 mieszkania na osiedlu.....moze to kogos zainteresuje.......jest wszytsko nagrane :D:D
z tym ze pelny respekt do tego i RIP dla tej babki co zmarla...

tu txt z portalu BB:

Wyszła z psem
47-letnia kobieta zginęła w pożarze w bloku w Bielsku-Białej. Osierociła 16-letnią córkę. Dziewczyna chwilę przed tragedią wyszła na spacer z psem. „I tak chyba ocaliła swoje życie”- powiedział nam Czesław Szymanek, dyrektor d/s technicznych Karpackiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Ogień pojawił się na dziewiątym piętrze bloku przy ul. Doliny Miętusiej, wczoraj późnym wieczorem. Strażacy ewakuowali dwieście osób. Lekko rannych zostało 8 osób, w tym dwójka dzieci. Spaliły się dwa mieszkania, reszta lokatorów mogła wrócić do swoich domów. W spółdzielni zastanawiają się teraz, jak pomóc nastolatce oraz lokatorce drugiego zniszczonego mieszkania. Jak nam powiedział dyrektor Szymanek, lokale zostaną wyremontowane. Obu osobom trzeba zapewnić lokum zastępcze. Problem w tym, że starsza kobieta potrzebuje opieki. 16-latka jest pod opieką psychologa, teraz przebywa u znajomych. Na razie nie jest znana przyczyna pożaru.


Radio Bielsko 06:52 - 13-03-2006

Ogień w bloku
Jedna osoba nie żyje, osiem jest rannych. Taki jest tragiczny bilans dzisiejszego, nocnego pożaru, który wybuchł w jednym z bloków przy ul. Doliny Miętusiej w Bielsku-Białej. Pożar był tak duży, że ewakuowano całe piętro, w sumie 200 osób, które na czas akcji gaśniczej wprowadzono do podstawionych pod blok autobusów MZK. Osobom z mieszkań, które spłonęły, tymczasowy dach nad głową zapewnił Urząd Miejski. Na razie nieznane są przyczyny pożaru, dochodzenie w tej sprawie prowadzi policja. Prokurator natomiast ustalić ma przyczynę śmierci ofiary – czy uległa zaczadzeniu, czy też zginęła w ogniu. W akcji gaśniczej brało udział 16 jednostek straży pożarnej, w sumie 160 strażaków z PSP i OSP w Bielsku-Białej.







!!!!!!!!!!!!RIP!!!!!!!!!!!!!!!!!


http://rapidshare.de/files/15416523/Po__380_ar_na_Karpackim.rar.html

!!!


Nigdy nie modlę się, nie klęczę, nie klepię testamentu
Czasem chcę porozmawiać, ale bez oddźwięku
Czasem wylewam myśli z siebie tak jak dziś na kartkę
Szkoda, nie widzę znaków kiedy w niebo patrzę
Nie wierzę w kościół i powątpiewam w ciebie często
Jednak mimo wszystko kocham cię za przeszłość
Może życie bez przeszkód byłoby zupełnie nudne
Chciałbym ułożyć wszystko sam jednak nie umiem
Nie rozumiem czemu mogę mieć tylko nadzieję
Chcę godnie żyć, dobrze żyć, to aż tak wiele?
Chcę zdrowia, szczęścia, hajsu, miłości, rodziny
I przyjemności, a w przyjemności grzeszymy (tak)
To bez sensu, bo wiem, że jestem dobry
I wiem, że w mej rodzinie powinien dziś być dobrobyt
Zasługują na to, na coś więcej niż mają
Na to żeby wiedzieć, że marzenia się spełniają

Mam jedną sprawę całkiem osobistą
Czasem już nie potrafię żyć z tą myślą
To czego pragnę od lat to dla mnie wszystko
Boże myślę, że mogę nazwać to modlitwą

Słowa proste jak drut, piję, kładę flotę na stół
Nie będę cię przepraszał, pewnie zrobię to znów
Nie powiem ci, że teraz modlę się tu
Prawda nie może być nieszczera, wątpię już
Wierz w to jeśli jesteś, wierz w to, a z resztą
Nie chodzi mi już o jestestwo, bo wiesz co?
Wystarczy, że doczesność wkurwia mnie tak
Plus to, że nowicjusze nadal robią gówno nie rap
Wiesz czas by każdy z nas swoje szczęście podniósł
Po to by znowu zająć miejsce na podium
Po to by znowu zagrać pierwsze skrzypce
Nie po to by odbierać listy z puszki w skrzynce
Nie po to żeby mieć problemy z czynszem, z flotą
I znowu myśleć, szukać szczęścia nocą
Boże ludzie starzeją się, marzenia nikną
Ja chcę tylko swoim bliskim zapewnić wszystko

Mam jedną sprawę całkiem osobistą
Czasem już nie potrafię żyć z tą myślą
To czego pragnę od lat to dla mnie wszystko
Boże myślę, że mogę nazwać to modlitwą


http://rapidshare.de/files/15141899/111-pezet_-_mysl-41st.mp3.html

!!!!!!!!!
 
Blendy

Jest to album jednego z najlepszych polskich DJ'i z wiazanych z hip-hopem.
Album zawiera znane kawalki, ale na zupelnie innych podkladach. BLENDY!!!!!!!!!

1.Intro
2.WWO- Wierze, ze
3.Cuts
4.O.S.T.R- Grzech za grzechem
5.Bat Camp- Thats Tough
6.N.E.R.D- Rock Star
7.Wlodi- Spalam To
8.Wilku, Zary- Rap
9.Oxomo Puccino- Warriorz
10.WWO- W wyjatkowych okolicznosciach
11.Methodman & Redman- Part II remix
12.Elephantman- E-l-e-p-h-a-n-t
13.Zipera feat. Soundkail- Bez Cisnien
14.N.T.M feat. Lord Kossity- Ma benz
15.Nas- Get down
16.Wlodi- Rap
17.O.S.T.R- Kochana Polsko
18.WWO feat. Soundkail- Nie boj sie zmiany na lepsze
19.Pono- Tabu
20.Mor W.A- Dla sluchaczy
21. Dizzee Rascal feat. Wiley- Fix Up, Looks Sharp
22.Cuts
23.The Roots- Dont Say
24.Pono feat. Koro- Niesmiertelna nawijka Zip Skladowa



www.rapidshare.de/files/11655114/Dj_Dobry_Chlopak-_Wejscie_Smoka.rar.html

jakie wam najbardziej siadaja?? niektore sa max ciekawe:D:Djesli macie jeszcze jakies BLENDY to wrzuccie na rapida....!!

joł
 
o to chodzilo ziom!!

dzieks!!

bo ten server na hip-hop.pl laduje jak skurwysyn wolno!!!!!

a co do buhhaaaaaaaaaa.......... tedzik sie sprzedal!! :p


Emaaaaaaaaaa!!
 
no w tymPUDLO wlasnie tlumaczyl jak sie "sprzedal"....

" dla koleszkow jest ten nielegal nie ma go w sklepach choc TDF sie sprzedal...!!!!!!!!!!!!!!!!!!..."
- a nie jakies plyty w sprzedazy co niektorzy maja dla ziomkow z ulicy:D:D! moim zdaniem ma racje...od zawsze mowil ze sie kce dorobic i nie sciemnia ze dalej jebie biede itd...lansuje sie z tym i git...!!on robi cos dla tych co nie kupuja plyt...odp jest DJ BUHH!!! czysta zajawka!!!!!!!!!!!!!

ema emaa
a PŁOMIEń 81 jest i bedzie kozak jak huj!!!


TYLE
 
DashX schrieb:
Gibt es eigentlich in Polen ein großes HipHopfestival?

Nicht in dem Sinne... Es gibt halt immer wieder große Touren wie z.B. die letztjährige Reebok Tour usw. aber ist halt dann immer an ein Artists Raster gebunden!

What more can I say:

Czechy kurwa - HipHop Kemp beaspruchen die Polen praktisch für sich!

Emaaaaaaaaa!

Pozdro 600!
 
Wiosna Kurwa Idzie :D

Dni gorace, non stop swieci słonce... tak wygladaja letnie miesiace wszystkie dni własnie tak wygladaja chłopaki nie w domach na podwórku zostaja chodniki się roztapiaja goraco wszędzie tak było wczoraj tak jutro tez będzie obczajasz goraco..obczajam wazlunek dzis strunę w grę wchodzi tylko mocny trunek... nie ma mowy o kontroli dzis dajemy po oporach dobra startujemy, bo jusz wieczorowa pora nadal goraco nic się nie zmienia.. chodz pezet może znajdziemy trochę cienia...Ktos grubsze rozmienia i na gore po schodach.."5 Razy mocne........ no i może tego loda"..pelna swoboda, która odczuwamy wszyscy obok mnie sa tylko moi bliscy, którzy tak jak ja odczuwaja letni klimat nie czujesz go to chyba jakas kpina..
.
To love story upalne wieczory miłosne przygody i skape ubiory cos typu body lody dla ochłody letnie gody i miesiace swobody niewinne zaloty fajne sztuki i słonce... słodycze jemy i ciała gorace dni się nie kończace i nogi opalone, kumpli w barze upalone a uczucia rozpalone mysli rozproszone aż cały płonę codzien upojne noce niezastapione..kobiety obnażone ja z jedna sam na sam
o resztę nie dbam, goracy dzień mam... i powiem wam ze jest lato wszędzie i dziewczyn chce więcej oszalało moje serce i powiem wam ze jest lato wszędzie i dziewczyn chce więcej oszalało moje serce

...Dni gorace non stop swieci słonce tak wygladaja letnie miesiace..nagrzane bloki miejsca siedz zawsze..zeby tyko picie było tańsze...

Słonce od rana zaglada w moje okno ciekawe czy gdzies na swiecie ludzie mokna..Napewno nie w Warszawie po stornie zach. proszę Boga żeby było trochę chlodniej..prosze i proszę, ale on mnie nie słucha odp. na moja prosbę jest głucha każdy do jednego celu zmierza - sklep..nikt tak naprawdę nie dowierza ze może być tak goraco na dworze, wieczorem zajmujemy najlepsze lorze bankiety ładne temp. przesadne wyrobie się a na pewno wpadnę.. wpadam biorę kapiel i jush lecę dalej..olewam kłótnie łapie pozytywne fale rozbawiony stale wiec mnie nie krytykuj..goraco na dworze tak jak w piekarniku.

Dni słoneczne, kobiety niebebezpieczne nastroje letnie oby tak było wiecznie, szybko i konkretnie i wiesz, co jest grane piękne panie wieczory przy szampanie, bajerowanie i romanse wakacyjne, spoko sztuk w negliżu i figury atrakcyjne uczucia silne, ale tylko chwilowe dziewczyny sa powodem, dla którego to robię, tylko one mi w głowie chciałbym mięć je dla siebie dziewczyn jak gwiazd na niebie wszystkich marzeń spełnienie, a obok swój człowiek znowu gdzies się szwendamy, całymi godzinami a nawet całymi dniami, miedzy nami fajne damy kręca się po ulicach, piękne kształty podziwiamy przy klubowych stolikach wszystko kończy się rano wszyscy do końca zostana rano znowu pod szkoła każdy z twarza zaspana tak codziennie i jutro znowu tak będzie to spokojne chwile rozładowuja napięcie


http://rapidshare.de/files/15909997/Plomien_81_-_16._Letniak.Mp3.html
 
Jak pewnie wiecie niedawno Polskę odwiedził raper z NY - Fat Joe. Wizyta miała związek z przygotowaniem do kręcenia programu TV w Polsce, który on poprowadzi.

Oczywiście nowojorski raper nie byłby sobą gdyby nie odwiedził przy okazji jakiegoś klubu. Mało kto wie, że na prośbę polskich fanów wykonał on również jeden utwór na zamkniętej imrezie w sali VIPów.

Dziś otrzymaliśmy oficjalną zgodę na udostępnienie filmu w sieci, więc zobaczcie jak się bawił FAT JOE w Polsce.

Określenie groooby melanż nabiera zupełnie nowego znaczenia!! CZEK IT!!!

http://teledyski.onet.pl/10172,1045590,teledyski.html

:D:D
EMAAA EMAA
 
Witam wszystkich fanow polskiego rapu na 82 stronce!!

82 for life!!

DOPEMAN
 
bräuxhte Hilfe -.-

peace erstmal,

hier hab voll das problem,
unzwar höhre ich polnischen Rap sehr gerne,
nur hab ich das problem das ich in deutschland wohne
und gerade mal in schnekkentempo Polnisch lesen kann.
Da ich zu blöd bin rauszufinden wie die ganzen polnische rapper heissen
dacht ich mir ihr könnt mir unter anderem die Namen der Rapper
Posten die es so in polen gibt. Nach eurem geschmack und die besten
die es gibt. Thanks im vorraus


mfg
 
alles klar mit dir.....ejjj qrwa was für ein pojebany land ....srodkowy palec w podziece...und du muss das nicht kappieren
 
:D

Das schon krass, vienio pele jest nailepschi albo Pezet, Tede tesch jest dobri albo Blockersi, mjaulem tesch liroy alle muschiaulen formatowatsch mui harddisk.
Gdienki, jake rapersgi jeschze snatschie jake som dobri dla was ?
 
Zurück
Oben Unten